Hakkımızda

Hakkımızda


2000 yılında Ankara'da 4000 m² açık ve 6000 m² kapalı alana Savunma Sanayisine Yönelik Parça Üretimi firması olarak kurulan ADA SAVUNMA SANAYİ Makine İmalat-Mühendislik San. Tic. Ltd.Şti. , bu yıl 19  hizmet yılını doldurmanın haklı gururunu yaşıyor.

 
Kurulduğu günden bu yana Savunma Sanayisine Yönelik Parça üretimi için odaklanan ADA SAVUNMA SANAYİ altyapısını bu amaçla geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir.
 
Kaliteye, kendini sürekli geliştirmeye ve disiplinli çalışmaya verdiği önemi müşteri memnuniyeti ile bağdaştırarak, ihtiyaçlarına uygun gerçek çözümler sunmaktadır.  Amacımız, bundan önce olduğu gibi, sürekli gelişerek müşterilerimize daha iyiyi ve kaliteliyi sunmak olacaktır.
 
Uluslararası ve ulusal standartlara göre Parça üretimi yapan ADA SAVUNMA SANAYİ'nin müşteri odaklı kalite anlayışı, Uluslararası düzeyde ise AS 9001 sertifikası almaya hak kazanmıştır. Üretimin her aşamasında ürünlerimizi sürekli kalite kontrolünden geçirmemizdeki amaç müşterilerimize layık olan kaliteyi sunabilmektir.
 
19 yıldır sektörde yer alan ADA Savunma Sanayi, konusunda uzmanlaşmış 65 kişilik kadrosuyla müşterilerine hak ettikleri ilgiyi, saygıyı ve hizmeti vermeyi sürdürmektedir.
 
ADA Savunma Sanayi dinamik ve ileri görüşlü yönetim kadrosu ile Savunma Sanayisine Yönelik Parça üretiminde ve sektöründe hak ettiği  konumuna gelmiştir.